Hlášení rozhlasu – 14. 3. 2023

14. března 2023

Obecní úřad oznamuje…

Obecní úřad apeluje na občany, aby se soustředili na třídění odpadů, pytle jsou k dispozici na obecním úřadě nebo v knihovně, také máte možnost odpady dávat přímo do barevných popelnic. Při svozu popelnic je u popelnic hodně pytlů, které nejsou vytříděné!!!!

Kominictví Mančík oznamuje, že bude provádět kontroly komínů. Objednávky přijímá na telefonním čísle 605 000 242.

Firma Bazény Urbánek ze Starého Poddvorova přijme do pracovního poměru výrobně-montážního pracovníka pro bazény a zastřešení, nástup možný ihned. Informace na telefonu 608 864 769 nebo v sídle firmy ve Starém Poddvorově.

Společnost Bílek Filtry nabízí pracovní pozici sezónního údržbáře areálu firmy v Josefově. Jedná se o mužskou, převážně fyzickou práci charakteru údržby zahrady a částečně staveb. Předpokladem je dobrá fyzická a zdravotní kondice a snaha pracovat. Mzdové ohodnocení při osobní schůzce, domluva schůzky na telefonu 777 11 80 80.

Smrtnica – upozornění

Smrtnica se bude konat 26. března 2023, maminky stárek oznamují, že organizační schůzka dětí a maminek se uskuteční ve čtvrtek 16. března 2023 v 17,00 hodin ve vestibulu obecního úřadu. Děvčata, která půjdou poprvé a nejsou z Josefova, ať se nahlásí v knihovně u paní Hasilové.

Pan Lukáš Salajka nabízí službu strojního sázení brambor. Více informací na telefonu  776 38 82 38 nebo osobně na č. p. 150″

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 16. 3.  ve 12:45 hod. u kostela prodávat: kuřice a kohouty různých barev za 250 Kč, roční slepice za 120 Kč, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč/ks.

Firma JUKKA bude prodávat v pátek 17. března 2023  v čase  11.30 – 12.00 hodin  u kostela následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupcovité, meruňky, nektarinky, broskve, rezistentní švestky vhodné na pálení, švestky japonské, švestkomeruňky, ryngle, durancie, třešně, višně, višně keřové a zakrslé, třešňovišně, kdouloně, jedlé kaštany, olivy, moruše bílé, mrazuodolný fíkovník, granátové jablka, ziziphus jujuba, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové a stromkové rybízy černé, červené a bílé, stromkové a keřové josty, ostružiny, maliny červené a černé, malinojahody, rakytník, stolní vinnou révu, kanadské, indiánské a čukotské borůvky, růže keřové, rododendrony, azalky, sazenice jahod, brusinky, 2-odrůdový ibišek, samosprašné kiwi, aronie keřové, klematis, dřín jedlý odrůdový, hortenzie, motýlí keře, čilimník, zakrslý bambus, šeřík keřový a jiné. 

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI