Hlášení rozhlasu – 19. 4. 2023

19. dubna 2023

Obecní úřad oznamuje…

Obecní úřad apeluje na občany, aby se soustředili na třídění odpadů, pytle jsou k dispozici na obecním úřadě nebo v knihovně, také máte možnost odpady dávat přímo do barevných popelnic. Při svozu popelnic je u popelnic hodně pytlů, které nejsou vytříděné!!!!

Upozorňujeme na nepořádek u černých kontejnerů !!!! Pokud jsou plné, tak tam nevhazujte odpad. Každá domácnost má mít svou popelnici !!!!

Obecní úřad oznamuje, že platbu poplatků za rok 2023 můžete hradit i na bankovní účet: KB Hodonín 24629671/0100, variabilní symbol – číslo rodinného domu.

Společnost Dřevo Habrovany nabízí jarní slevu na tvrdé štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké dřevo – v délce polínek 25, 33 a 50cm, dále pak i suché dřevo – v délce polínek 33 a 50cm. Doprava zajištěna až k Vám domů.”
Kontakt a objednávky na telefonním čísle : 739 572 972 nebo
www.drevohabrovany.cz.

Obecní knihovna oznamuje, že zítra 20. dubna 2023 je uzavřena.

Obecní úřad  důrazně upozorňuje vinaře, že se v knihovně platí voda ve sklepech, stav vodoměru vemte s sebou a pokud nemáte žádnou spotřebu vody ve sklepě, tak ji také nahlaste v knihovně.

Dále oznamujeme, že platí poplatek za užívání víceúčelového hřiště.

Oznamujeme Vám, že firma  KOHAPLANT, uskuteční ve čtvrtek 20. dubna 2023 od 11,20 hodin u kostela prodej ovocných stromků, různých druhů a odrůd, vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu.

Prodávat se budou tyto druhy a odrůdy ovocných dřevin:

Jabloně, Broskve, Švestky, Hrušky, Třešně, Rybíz , angrešt:  osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování. Speciální zakořenovací hnojivo. Rúzné druhy drobného ovocí. Kořeny jsou ošetřeny disperzním gélem zabraňujícím proti vysychání.

Stavebniny Hromek Dolní Bojanovice oznamují, že byl zahájen prodej muškátů a dalších letniček

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI