Hlášení rozhlasu – 27. 4. 2023

27. dubna 2023

Obecní úřad oznamuje…

Obecní úřad apeluje na občany, aby se soustředili na třídění odpadů, pytle jsou k dispozici na obecním úřadě nebo v knihovně, také máte možnost odpady dávat přímo do barevných popelnic. Při svozu popelnic je u popelnic hodně pytlů, které nejsou vytříděné!!!!

Upozorňujeme na nepořádek u černých kontejnerů !!!! Pokud jsou plné, tak tam nevhazujte odpad. Každá domácnost má mít svou popelnici, takže, kdo ji nemá, ať si ji pořídí !!!!

Obecní úřad oznamuje, že platbu poplatků za rok 2023 můžete hradit i na bankovní účet: KB Hodonín 24629671/0100, variabilní symbol – číslo rodinného domu.

Společnost Dřevo Habrovany nabízí jarní slevu na tvrdé štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké dřevo – v délce polínek 25, 33 a 50cm, dále pak i suché dřevo – v délce polínek 33 a 50cm. Doprava zajištěna až k Vám domů.”
Kontakt a objednávky na telefonním čísle : 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.


Obec Josefov oznamuje občanům, že se tuto sobotu 29. dubna 2023 nebude konat akce Josefovské posezení pod zeleným, akce se uskuteční v náhradním termínu, a to 3. června 2023.

Obecní úřad  důrazně upozorňuje vinaře, že se v knihovně platí voda ve sklepech, stav vodoměru vemte s sebou a pokud nemáte žádnou spotřebu vody ve sklepě, tak ji také nahlaste v knihovně.

Dále oznamujeme, že se platí poplatek za užívání víceúčelového hřiště.

Obecní úřad důrazně upozorňuje návštěvníky dětského hřiště, že je zde zákaz kouření!!! Nacházejí se zde u posezení zbytky cigaret!!! Také upozorňujeme, že je zničená trampolína, která je zde teprve 2. rok, dále jsou zničené lavičky na hřištích a plot za víceúčelovým hřištěm. Upozorňujeme, že pro vstup na obě hřiště slouží branky a ne lození přes plot nebo podlézání pod plotem!!! Chovejte se k majetku slušně, aby ho mohly používat i jiné děti, jinak tady nic nebude !!!! Doma si určitě neničíte vybavení domácností!!!

Stavebniny Hromek Dolní Bojanovice oznamují, že byl zahájen prodej muškátů a dalších letniček, od pátku 28. 04. 2023 bude prodávat i přísady rajčat, paprik a další zeleniny

Obec Josefov oznamuje, že tuto sobotu 29. dubna 2023 v době od 10,00 hodin do 11,30 hodin se v domečku odevzdávají pytle do soutěže ve tříděném odpadu roku 2023.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 29. 4.  ve 12:45 hod. u kostela prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, káčata a husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč/ks.

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI