Ples obce Josefov 2024 – “Když Josefov tančí aneb ve společenském napříč stoletími”

22. února 2024

Obec Josefov pořádala v sobotu 17. února 2024 v kulturním domě ples “Když Josefov tančí aneb ve společenském napříč stoletími”. V krásně vyzdobeném sále doplněné bohatou tombolou jsme se mohli setkat s císařským párem Marií Terezií a jejím chotěm Františkem, jejich synem a naším zakladatel Josefem II., markýzem, ale i s novodobými návštěvníky. Ples tedy byl vysoké úrovně. Dobrou zábavu nám zajistil DJ, který hrál super hudbu od dechovky po modernu a také jsme zažili několik písniček na přání.

Příjemný večer nám zpestřilo taneční vystoupení mladých tanečníků z klubu Classic Hodonín, ale pozor, nedali se zahanbit i naši dobrovolníci, kteří se zúčastnili skvěle připravené taneční soutěže, kterou uváděla paní Lenka Rebendová, která si přivzala vzácnou porotu. Tanečníci se nám předvedli ve valčíku, české polce, Jiveu, Freestyleu, který byl nejspíš vrcholem soutěže, a oblíbené hře Hlava – ramena – kolena – palce. Viděli jsme nezapomenutelné zážitky a všichni byli ohromní a publikum je odměňovalo velkým potleskem. Ten nakonec i rozhodl o vítězi soutěže ve finále a vítězi se stali Věrka a Jirka.

Finálem večera byla bohatá tombola, která uspokojila všechny výherce a poté se do ranních hodin pokračovalo v tanci a příjemném večeru a zábavě.

Doufáme, že se návštěvníkům u nás líbilo a těšíme se na ně, ale i další v příštím roce 2025, takže přijďte.

Team obce Josefov

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI