Kroje na Podluží a Hodonínsku

2. října 2014

Místní akční skupina Dolní Morava ve spolupráci s Místní akční skupinou Živé pomezí Krumlovsko-Jevišovicko si Vás dovolují pozvat na seminář Kroje na Podluží a Hodonínsku, který se uskuteční v neděli 5. října 2014 od 14 hod. v prostorách Kulturního domu v Josefově.

Prostřednictvím semináře Vás chceme seznámit s celou řadou zajímavých informací o historické i současné krojové výbavě v obcích na Podluží a Hodonínsku. Mimo základní přednášku budou také praktickými ukázkami prezentovány postupy při přípravě, oblékání a následném uchování jednotlivých krojových součástí u mládežnických a dětských krojů. Během semináře bude také probíhat ukázka výroby krojových součástí ze strany regionálních výrobců.

Vzhledem k omezené kapacitě semináře je nutná registrace buď na telefonním čísle 777328062 (Bc. Eliška Petrlová), nebo prostřednictvím formuláře na www.mas-dolnimorava.cz (registrace možná kdykoliv).

Účast na semináři je bezplatná. Občerstvení je zajištěno.

Podrobnější informace najdete na našich webových stránkách www.mas-dolnimorava.cz.

Seminář je realizován v rámci projektu „Oživení tradic a folklóru na jihu Moravy“ a je spolufinancován Evropskou unií v rámci Programu rozvoje venkova ČR 2007-2013.

Ke stažení

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI